XX Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów (Krynica Zdrój, 29 luty-3 marca 2024 r.)

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie we współpracy z Wolters Kluwer Polska ma zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych oraz integracji do udziału w  jubileuszowych XX Ogólnopolskich Mistrzostw Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach 29 luty -3 marca 2024 r. w Krynicy Zdroju.        

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w czterogwiazdkowym Hotelu Pegaz (ul. Czarny Potok 28).

To nowoczesny czterogwiazdkowy  obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego naprzeciwko stoku narciarskiego z przemiłą uczynną obsługą i wyśmienitym jedzeniem. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię oraz Wi-Fi. Jacuzzi zewnętrzne z widokiem na stok Jaworzyny Krynickiej jest niewątpliwie atrakcją hotelu. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu.

Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne –  a śnieg jest – zawody zostaną rozegrane w sobotę 2 marca 2024r. na Jaworzynie Krynickiej, na trasie nr. 1.

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany godzin lub odwołania zawodów z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych – w takim przypadku zorganizowany zostanie atrakcyjny dla każdego zastępczy plan pobytu.

Koszt uczestnictwa w imprezie dla radców prawnych wynosi 1340 zł i płatny jest na zasadach opisanych w karcie zgłoszenia.

Opłatę za udział należy uiścić do dnia 12 lutego 2024 roku na konta wskazane w karcie zgłoszenia z obowiązkowym dopiskiem „udział w mistrzostwach narciarskich i snowboardowych radców prawnych”, jednocześnie  dowód wpłaty należy dołączyć do zgłoszenia elektronicznego.

W ramach opłaty uczestnicy otrzymają:

  • zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- lub 4-osobowych,
  • 3 wyśmienite śniadania w formie bufetu,
  • Pożywną obiadokolację w dniu przyjazdu poprzedzającą klubową integrację uczestników,
  • Kolację grillową
  • Uroczystą kolację z dj i wręczaniem pucharów
  • opiekę GOPR-u  w dniu zawodów,
  • opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy,
  • udział w zawodach sportowych i organizację tych zawodów,
  • nieocenioną opiekę członka zarządu fundacji lub nawet samego jej Prezesa

Organizator nie zapewnia karnetów na wyciągi narciarskie.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanej wpłaty.

Szczegółowy program Mistrzostw oraz karty zgłoszenia z numerem konta są dostępne do pobrania pod ogłoszeniem.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie ze względu na warunki pogodowe – o czym uczestnicy zostaną powiadomieni z niezbędnym wyprzedzeniem.

W imieniu Fundacji „Subsidio Venire” serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tej cieszącej się szczególnym zainteresowaniem imprezie. Wyrażam nadzieję, że w tym jubileuszowym dla mistrzostw  roku na stoku Jaworzyny Krynickiej spotkają się przedstawiciele wszystkich izb radcowskich.

Michał Korwek
Prezes Zarządu Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire”