Aplikant radcowski - oferta pracy

„Kancelaria prawna Klimkowski” nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim I lub II roku

Wymagania:

  • status aplikanta I lub II roku aplikacji;
  • umiejętność sporządzania pism procesowych i doświadczenie w tym zakresie;
  • znajomość prawa cywilnego, w szczególności prawa spadkowego, rodzinnego, pracy, a także prawa procesowego;
  • zdolność pracy w zespole, elastyczność, komunikatywność;
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętności ustalania priorytetów,
  • dyspozycyjność, terminowość, rzetelność oraz sumienność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • doświadczenie w pracy w kancelarii adwokackiej lub kancelarii radcy prawnego – mile widziane,

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych na wszystkich etapach sprawy;
  • nadzór nad przydzielonym referatem spraw;
  • kontakt z klientem, a także sądami i innymi podmiotami;
  • reprezentacja klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych oraz mediacyjnych;
  • wsparcie Kancelarii w pozostałych obszarach działalności

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • perspektywę długotrwałej współpracy;
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);
  • partnerskie relacje w kilkuosobowym zespole;
  • praktyczną naukę zawodu;

CV prosimy przesyłać na adres mailowy klimkowski@onet.pl do dnia 09 kwietnia 2021 roku z dopiskiem „Aplikant”. Kancelaria zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
W odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych przez ADO na podstawie dobrowolnej zgody prosimy o dopisanie klauzuli: Na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ramach prowadzonego procesu rekrutacji. W przypadku chęci udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: Na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ramach prowadzonych przez Igora Klimkowskiego prowadzącego Kancelarię Prawną przyszłych procesów rekrutacji.