Praca

5 Kwietnia 2024

Kancelaria prawna TLT Turek, Lesińska – Turek Radcowie Prawni s.c. (Kancelaria) specjalizuje się w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów prywatnych w projektach infrastrukturalnych, kontraktach budowlanych oraz w rozwiązywaniu sporów przed sądami powszechnymi i polubownymi.

Oczekiwania:

  • aplikant radcowski, radca prawny;
  • wiedza z zakresu prawa cywilnego i prawa nieruchomości (kontrakty budowlane);
  • doświadczenia praktyczne w przygotowaniu i negocjowaniu umów o roboty budowlane;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz baz danych: Lex/ Legalis;
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy w grupie;

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i udział w negocjacjach;
  • przygotowywanie i opiniowanie umów o roboty budowlane;
  • praca z literaturą i orzecznictwem relewantnym dla rozwiązania zagadnień prawnych;

Oferujemy:

  • stabilną współpracę (umowa B2B);
  • zgrany zespół współpracowników;
  • możliwość rozwoju i zdobycia wszechstronnego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się kancelarii prawnej;
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia;
  • praca zdalna;

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, wyślij nam swój życiorys zawierający zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Twoich danych osobowych dla celów prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TLT Turek, Lesińska-Turek Radcowie Prawni s.c. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)„.

Możesz również wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dołączając do dokumentów rekrutacyjnych klauzulę o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez TLT Turek, Lesińska – Turek Radcowie Prawni s.c.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych będzie TLT Turek, Lesińska – Turek Radcowie Prawni s.c. siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez TLT Turek, Lesińska – Turek Radcowie Prawni s.c. wyłącznie w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia tego konkretnego procesu rekrutacyjnego na stanowisko Aplikant adwokacki lub radcowski, radca prawny lub adwokat. Podstawą do przetwarzania Twoich danych osobowych będzie: niezbędność przetwarzania do zawarcia z Tobą umowy, nasz prawnie uzasadniony interes lub Twoja zgoda. Szczegółowe zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych znajdują się na stronie https://www.tltlegal.pl/kariera

Zgłoszenie wyślij pod adres: rekrutacja@tltlegal.pl wpisując w tytule wiadomości „Aplikacja na stanowisko: Aplikant radcowski lub adwokacki, radca prawny lub adwokat”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

18 Lutego 2024

Kancelaria Kwiecień, Masłowski, Płachecki, Pajor, Babski. Adwokaci. Radcy Prawni. Spółka Partnerska w Łodzi poszukuje osoby do pracy lub współpracy na stanowisku: Radca prawny oraz Aplikant radcowski.

Szczegóły ogłoszenia w załączeniu.

link
16 Lutego 2024

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Adamasa zatrudni aplikantkę radcowską/aplikanta radcowskiego I lub II roku.

Proszę o przesyłanie CV na adres: kancelaria@adamas.net.pl w terminie do 5 marca 2024 r.

9 Lutego 2024

Mędrecki, Wilk i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko: aplikant radcowski.

Szczegółowe informacje w załączeniu.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV (dokument ten powinien zawierać imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia w formie elektronicznej na adres: hr@medrecki-law.pl z podanym w temacie nr ref.: MWiW/02/2024_APL.

link

Mędrecki, Wilk i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko: radca prawny.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV (dokument ten powinien zawierać imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia w formie elektronicznej na adres: hr@medrecki-law.pl z podanym w temacie nr ref.: MWiW/02/2024.

link