OGŁOSZENIE XIII EDYCJI NAGRODY IM. EDWARDA J. WENDE

Mam zaszczyt poinformować Pana o ogłoszeniu XIII edycji Nagrody im. Edwarda J. Wende.

Nagroda im. Edwarda J. Wende przyznawana jest prawnikom i osobom zaangażowanym w działalność publiczną za szczególne dokonania na polu krzewienia i podnoszenia kultury prawnej, realizacji idei państwa prawa, promowania działań zgodnych z zasadami etyki zawodowej i profesjonalizmu, a także osobom, które w swojej działalności wyróżniły się odwaga cywilną i niezłomnością zasad.

W czerwcu 2019 r. Kapituła Nagrody zbierze się po raz trzynasty, by spośród nadesłanych rekomendacji wybrać laureata roku 2019.

W imieniu Kapituły zapraszam do włączenia się w proces wyboru tegorocznego laureata przez wskazanie kandydatki lub kandydata do Nagrody. Pozwalam sobie w załączeniu przesłać formularz zgłoszenia, regulamin, oraz folder poprzedniej edycji z informacją o Nagrodzie. Fundacja dla Polski – gospodarz Nagrody – przyjmuje zgłoszenia do 26 kwietnia br.

Uroczystość wręczenia Nagrody planowana jest na jesień br. Zaproszenie do udziału w tej uroczystości wraz z dokładną jej datą prześlemy w późniejszym terminie.  

Wszelkie dodatkowe informacje na temat Nagrody można uzyskać w biurze Fundacji dla Polski pod numerem telefonu: (22) 370 25 03, za pośrednictwem poczty elektronicznej: fundusz.wende@fdp.org.pl lub na stronie internetowej: www.fdp.org.pl

 

Marzena Kolczyńska      

Dyrektor Programowy

Fundacja dla Polski