Zaproszenie do udziału w IV Turnieju Negocjacyjno-Mediacyjnym

Szanowni Państwo

w imieniu Fundacji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie oraz Eveneum sp. z o. o. sp. k. zapraszamy do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskim Turnieju Negocjacyjno-Mediacyjnym dla Biznesu Turniej odbędzie się 4 października 2022 r. w Tauron Arena w Krakowie.

Turniej przeznaczony jest w szczególności dla przedsiębiorców i pracowników wiodących polskich firm i międzynarodowych korporacji, działających na terenie Polski, a także do mediatorów gospodarczych, radców prawnych, adwokatów, aplikantów oraz wszystkich dla których mediacje i negocjacje nie są obce.

W turnieju będzie można wziąć udział w roli mediatora, pełnomocnika, negocjatora jak i widza. 

Uczestnicy będą mieli szansę zaprezentowania i zweryfikowania swoich praktycznych umiejętności poprzez rywalizację opartą o scenariusze negocjacyjne i mediacyjne opracowane przez organizatorów. Turniej będzie miał atrakcyjną oprawę wizualno-merytoryczną, w którą znaczący wkład wniosą sponsorzy.

W trakcie turnieju zapewniamy przekąski, napoje, lunch, a po turnieju zapraszamy na bankiet do Browar Lubicz.

Więcej szczegółów na stronie https://negocjacjeimediacje.biz/

Znajdą tam Państwo również relacje z 2019, 2020 i 2021 r.

Link do relacji z 2021 r. – https://www.youtube.com/watch?v=WsF3rAB_e9o&list=PLaZFQlSAIXzthpmnvAtsGwzb4GUTB3CM6&index=33&t=51s

Zgłoszenia przyjmujemy na adres t.job@oirp.krakow.pl oraz rejestracja@negocjacjeimediacje.biz

Zapraszamy też do polubienia strony na facebooku https://www.facebook.com/negocjacjeimediacje/

Dla radców prawnych, mediatorów wpisanych na listę prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Krakowie, pracowników naukowych UJ  koszt udziału w turnieju to 350 zł netto (430,50 zł brutto).

W zakresie zapobiegania potencjalnym incydentom wynikającym z obecności Covid19 w otoczeniu biznesowym, wspólnie z Partnerami Turnieju podjęliśmy następujące działania ochronne:

  • Wydarzenie organizujemy na terenie Tauron Arena Kraków, czyli obiekcie, który może przyjąć do 20.000 gości. Arena gościła największe wydarzenia w kraju, takie jak m. in. koncerty, Mistrzostwa Świata i Europy w siatkówce czy piłce ręcznej. Właściciel obiektu zapewnia bezpieczeństwo sanitarne w częściach wspólnych obiektu.
  • Dwie sale konferencyjne o łącznej powierzchni 540m2 zapewnią odpowiedni dystans społeczny między zespołami.

WAŻNE: Radcowie prawni za udział w turnieju mogą otrzymać 16 pkt szkoleniowych.

Koordynatorem naszych działań i osobą do kontaktu ze strony OIRP Kraków jest

radca prawny Tomasz Job; e-mail: t.job@oirp.krakow.pl; tel. +48 533 660 566.