Zaproszenie do udziału w Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej (ARWiPS)

Stowarzyszenie Center For American Studies (CFAS) działające przy Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowej w skali kraju Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej. Wydarzenie odbędzie się w całości w formie online w trakcie dwóch weekendów: 16-18 kwietnia i 23-25 kwietnia.

Akademia Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej (ARWiPS) to intensywny dwuweekendowy program przeznaczony dla aplikantów, prawników-praktyków oraz ambitnych studentów prawa i psychologii, a także innych zainteresowanych osób (np. biegłych sądowych).

ARWiPS to solidna dawka czysto praktycznej wiedzy, której nie uczy się na studiach czy w toku aplikacji prawniczych. Program adresowany jest tym samym do osób chcących podnieść swoje kompetencje i poczuć się pewniej na sali rozpraw.

Spełnienie warunków udziału w Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej gwarantuje otrzymanie oficjalnego dyplomu uczestnictwa certyfikującego udział w programie i określającego liczbę odbytych godzin zajęć.

Szczegóły dostępne w zaproszeniu poniżej.

Pliki do pobrania