XVIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów Krynica Zdrój 3.03-6.03.2022 r.

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio venire” pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie organizuje ma zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w XVIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach 3.03 – 6.03.2022 r. w Krynicy Zdroju.

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w Hotelu „Pegaz” (ul. Czarny Potok 28). HOTEL PEGAZ **** w Krynicy-Zdroju to nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię, Wi-Fi. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu.
Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne zawody zostaną rozegrane na Jaworzynie Krynickiej na trasie 1.

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany godzin lub odwołania zawodów z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych – w takim przypadku zorganizowany zostanie zastępczy plan pobytu.

Koszt uczestnictwa w imprezie dla radców prawnych wynosi 960 zł

Opłatę za udział należy uiścić od dnia 1.02.2022 r. do 17.02.2022 r. na konta wskazane w karcie zgłoszenia z obowiązkowym dopiskiem „udział w mistrzostwach narciarskich i snowboardowych radców prawnych”, jednocześnie dowód wpłaty należy dołączyć do zgłoszenia elektronicznego.

W ramach opłaty uczestnicy otrzymają:

  • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych,
  • 3 śniadania w formie bufetu, obiadokolacje w dniu przyjazdu,
  • 2 kolacje,
  • opiekę GOPR’u w dniu zawodów,
  • opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy,
  • udział w zawodach sportowych,

Organizator nie zapewnia karnetów na wyciągi narciarskie.

Liczba miejsc ograniczona– decyduje kolejność zgłoszeń i jednoczesnej wpłaty dokonanej od dnia 1 lutego 2022 r.

Szczegółowy program Mistrzostw oraz karty zgłoszenia z numerem kont do pobrania pod ogłoszeniem. W imieniu Fundacji „Subsidio venire” serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tej cieszącej się niesłabnącym zainteresowaniem imprezie. Wyrażam nadzieję, że w tym roku na stoku Jaworzyny Krynickiej spotkają się po raz kolejny przedstawiciele wszystkich izb radcowskich.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie także ze względu na warunki pogodowe o czym uczestnicy zostaną powiadomieni z niezbędnym wyprzedzeniem.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu wydarzenia lub jego całkowitego odwołania, wprowadzenia zaostrzonych rygorów bezpieczeństwa sanitarnego w szczególności z uwagi na zagrożenie wynikające z obowiązującego stanu epidemii SARS-CoV-2.

W związku ze stanem epidemii, uczestnicy Imprezy są zobowiązani do przestrzegania w trakcie jej trwania wszelkich obowiązujących wymogów sanitarnych określonych obowiązującymi przepisami prawa a także do zaopatrzenia się w niezbędne artykuły ochronne oraz środki dezynfekcyjne.

Prezes Zarządu
Fundacji „Subsidio venire”
Michał Korwek