XIII edycja konkursu "Kryształowe Serce Radcy Prawnego" - głosowanie trwa!

Szanowni Państwo,

Znamy już nazwiska radców prawnych i aplikantów radcowskich, którzy ubiegają się o jedno z najważniejszych wyróżnień przyznawanych przez samorząd radcowski –„Kryształowe Serce Radcy Prawnego”. Wszelki informacje dotyczące wyróżnionych dostępne są na stronie Konkursu www.krysztaloweserce.kirp.pl oraz social mediach KIRP.

Nowością w XIII edycji Konkursu jest wybór Laureata w Kategorii „Nagroda Internautów. Wyróżniająca działalność społeczna oraz bezinteresowna pomoc”. Laureat zostanie wyłoniony spośród wszystkich nominowanych osób w wyniku głosowania internetowego, w którym udział może wziąć każdy. Na stronie internetowej https://krysztaloweserce.kirp.pl/glosowanie/ znajdą Państwo charakterystyki wszystkich 21 kandydatów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nimi i oddania swojego głosu, na osobę, która w Państwa ocenie najbardziej zasługuje na wyróżnienie w tej kategorii.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że kandydatką do Nagrody Internautów z naszej Izby jest radca prawny Ewa Stompor – Nowicka, za której zwycięstwo w nowej Kategorii wszyscy mocno trzymamy kciuki i głosujemy!

Głosowanie zostało uruchomione i potrwa do 1 lipca br. do północy.