Szkolenia językowe organizowane przez Stowarzyszenie Center For American Studies (CFAS)

W imieniu Stowarzyszenia Center For American Studies (CFAS) działającego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu zapraszamy radców prawnych oraz aplikantów do udziału w dwóch intensywnych i certyfikowanych weekendowych szkoleniach (weekendowy format umożliwia uczestnictwo osobom pracującym na pełen etat w tygodniu).

  1. Szkolenie Legal Drafting in English Made Easy! prowadzone jest przez native speakera/badacza prawa z USA (absolwenta George Mason University) i ma ściśle praktyczny charakter. Uczestnicy nauczą się jak sporządzać anglojęzyczne dokumenty prawne (pisma procesowe i nieprocesowe oraz umowy) oraz opanują narzędzia i techniki niezbędne do precyzyjnego posługiwania się prawniczym językiem angielskim. Termin aplikowania ze zniżką dla radców prawnych oraz aplikantów: 3 marca (299 PLN).
  2. Szkolenie Academic Research in English Made Painless! prowadzone jest przez dwóch native speakerów z USA, profesjonalną nauczycielkę języka angielskiego oraz absolwenta George Mason University i adresowane jest do tych prawników, którzy realizują się także w sferze naukowej. Skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności z zakresu prowadzenia badań, opanować akademicki język angielski, a także rozwinąć swoje słownictwo związane z argumentacją i konstruowaniem dowodów. Termin aplikowania ze zniżką dla radców prawnych oraz aplikantów: 10 marca (259 PLN).

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Stowarzyszenia (http://cfaspoland.org). Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez formularz Google zawarty w zaproszeniach.