Pomóżmy podopiecznym Fundację „Dom w Łodzi”

Drodzy Przyjaciele,

zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – czas dzielenia się dobrem, wyciągania pomocnej dłoni.

Już tradycyjnie, jako łódzcy mecenasi – radcowie prawni, pragniemy wspólnie cieszyć się świąteczną atmosferą i wesprzeć wyjątkowy Dom – dom dla dzieci chorych i niepełnosprawnych,  prowadzony przez Fundację „Dom w Łodzi”. Jest to miejsce, w którym ciężko chore i porzucone przez rodziców dzieci mają zapewnioną całodobową opiekę medyczną i codzienną rehabilitację. Fundacja, dzięki wsparciu Darczyńców, tworzy miejsce, w którym dzieci mogą czuć się kochane i bezpieczne, pokonywać swoje trudności, rozwijać pasje i spełniać marzenia.

Poddajmy się magii świątecznego nastroju i pomóżmy w sfinansowaniu codziennych posiłków dla Dzieci. Nastały trudne czasy, które szczególnie dotknęły najbardziej potrzebujących. Koszt dziennego wyżywienia Podopiecznych Fundacji oscyluje między 250 zł, a 300 zł – w zależności od apetytu i kulinarnych marzeń fundacyjnych Szkrabów.

Tworzymy wyjątkową społeczność i razem mamy wielką moc. Możemy sprawić, że w fundacyjnym Domu nigdy nie zabraknie dokładki ulubionego dania.

Każda wpłata ma znaczenie. To najlepszy prezent świąteczny, jaki możemy sprawić.

Poniżej  link do zbiórki oraz link do hymnu Fundacji, który prezentuje jej działalność:
Pomagamy. Fundujemy posiłki Dzieciom. – Fundacja „Dom w Łodzi” – Fundacja „Dom w Łodzi” (domwlodzi.org)
https://www.youtube.com/watch?v=_tViWo51a3I&t=24s 

Z ciepłymi świątecznym życzeniami,

Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi

Robert Czapnik