PayTel LightPOS - specjalna oferta dla Radców Prawnych

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Krajowa Izba Radców Prawnych nawiązała współpracę z PayTel. Dzięki temu partnerstwu, Radcowie Prawni mogą korzystać z dostępu do innowacyjnej aplikacji płatniczej – PayTel LightPOS.

PayTel LightPOS to aplikacja, która zmienia smartfon lub tablet z systemem Android w mobilny terminal płatniczy. Teraz można przyjmować płatności zbliżeniowe kartą, telefonem czy zegarkiem z modułem NFC, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Zapewnia nieograniczoną mobilność oraz komfort i łatwość użytkowania, co czyni tę ofertę idealnym rozwiązaniem dla radców prawnych na co dzień prowadzących swoją działalność.

Główne korzyści:

  • Zdalne i szybkie wdrożenie – cały proces konfiguracji odbywa się online.
  • Niski koszt transakcji oraz możliwość bezpłatnego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy w ramach programu Polska Bezgotówkowa.
  • Dedykowany Portal Obsługi Klienta z systemem raportowania dla lepszego zarządzania płatnościami.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji, wystarczy spełnić proste wymagania techniczne: urządzenie z systemem Android w wersji 8.X lub nowszej, z modułem NFC i dostępem do Internetu.

Szczegółowe informacje o preferencyjnej ofercie, dedykowanych zniżkach oraz warunkach przystąpienia do programu znajdą Państwo na portalu e-kirp.pl

Ogólne szczegółowe informacje znajdą Państwo pod linkiem: https://kirp.pl/krajowa-izba-radcow-prawnych-nawiazala-wspolprace-z-paytel/