Oferta współpracy z radcą prawnym

Oferta współpracy z radcą prawnym

Wymagania:

  • Doświadczenie i samodzielność w obsłudze korporacyjnej z uwzględnieniem prawa podatkowego oraz w prowadzeniu spraw gospodarczych, administracyjnych, egzekucyjnych i restrukturyzacyjnych;
  • Uczciwe i odpowiedzialne podejście do zadań, zaangażowanie, skrupulatność i dyspozycyjność;
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferta:

Możliwość stabilnej współpracy, doskonalenia zawodowego oraz rozwoju w zespole radcy prawnego – praktyka (Executive MBA) w zakresie obsługi korporacyjnej, spraw gospodarczych, cywilnych i administracyjnych. Forma współpracy: Umowa zlecenia lub współpracy.

CV oraz list motywacyjny z dokładnym opisem doświadczenia i celów zawodowych proszę przesyłać na adres e-mail : kancelaria@kklimczak.pl  podając w tytule wiadomości : „Radca prawny”. Skontaktuję  się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych, Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L Nr 119, str. 1) zwanego dalej „RODO”.

Pliki do pobrania