Obniżanie napięcia emocjonalnego i komunikacja kryzysowa - webinarium 14.03.22 godz. 18.30

Komisja Praw Człowieka przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi zaprasza na webinarium pt. Obniżanie napięcia emocjonalnego i komunikacja kryzysowa, które odbędzie się w dniu 14 marca 2022 r. godzina: 18:30-20:30.

Skutki wywołane wojną w Ukrainie wpływają na obniżenie poczucia bezpieczeństwa wielu z nas. Zmieniają się przyzwyczajenie oraz standardy życia i w związku z tym reakcją emocjonalną na ten stan rzeczy coraz częściej jest niepokój emocjonalny i wzrastający poziom lęku o zdrowie własne oraz bliskich, a także o sytuację ekonomiczną. Dlatego webinarium ma na celu wyposażyć uczestników w narzędzia budujące świadomość tego, co przeżywają oni oraz ich rozmówcy oraz wyposażyć w techniki komunikacyjne ułatwiające proces rozmów z osobami dotkniętymi psychologicznymi skutkami wojny.

Prowadzącym będzie pan Robert Milczarek – psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności psychospołecznych – więcej informacji w załączonej notce biograficznej. Z uwagi na wyjątkową sytuację, w której się wszyscy znaleźliśmy, pan Robert Milczarek zgodził się poprowadzić webinarium nieodpłatnie i jest on skierowany wyłącznie do radców prawnych oraz aplikantów radcowskich.

Webinarium przeprowadzone zostanie za pośrednictwem platformy Zoom. Szczegóły organizacyjne poniżej:

https://us02web.zoom.us/j/84885385576?pwd=VWJ5MFM4dG45OEpJZzUwVVZtSHhDQT09

Identyfikator spotkania: 848 8538 5576
Kod dostępu: 748593″