LEGAL MARKET DAY 2021 – konferencja dla prawników pod honorowym patronatem Krajowej Rady Radców Prawnych

Jak przestać się złościć i pokochać konkurencję? Jakie są zagrożenia technologiczne dla prawników? Co to jest praca z dokumentami metodą 3C? Czy jest coś, co wszyscy powinni wiedzieć o branży prawniczej? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można będzie uzyskać na konferencji dla prawników Legal Market Day 2021, którą swoim honorowym patronatem objęła Krajowa Rada Radców Prawnych. Wydarzenie odbędzie się 11-12 marca 2021 roku, w całości w formule on-line.

To ósma edycja ogólnopolskiej konferencji dla prawników, którzy chcą tworzyć i rozwijać nowoczesne kancelarie. Jak obiecują organizatorzy, nie jest to kolejna konferencja o marketingu, a konferencja o rozwijaniu nowoczesnych działów prawnych i kancelarii. Prelekcje podczas wydarzenia odbędą się w ramach czterech ścieżek tematycznych: marketing, technologia, zarządzanie i finanse oraz in-house/firmy. Każdego z dwóch dni konferencji będą miały miejsce wystąpienia keynote speakerów oraz najlepszych specjalistów z branży prawnej, marketingowej i świata biznesu. Legal Market Day to również praktyczne warsztaty online, w trakcie których przedstawione zostaną sprawdzone rozwiązania marketingowe i technologiczne dla prawników. Prelekcje w ramach poszczególnych ścieżek tematycznych będą odbywały się w tym samym czasie. Dzięki temu uczestnik sam będzie mógł wybrać, w których wystąpieniach chce uczestniczyć, a które woli ominąć. Kupując jeden bilet, można uczestniczyć w dwóch dniach konferencji. Dodatkowa rejestracja wymagana jest na warsztaty.

Dzięki współpracy z Krajową Radą Radców Prawnych, wszyscy radcy prawni otrzymują specjalną zniżkę w wysokości 10%. Hasło: RADCALMD2021 należy podać podczas zakupu biletu.

LEGAL MARKET DAY to również możliwość nawiązywania nowych, branżowych znajomości, dzięki wirtualnej platformie do networkingu, która będzie dostępna podczas wydarzenia. To unikalna okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu marketingu, sprzedaży usług prawniczych i technologii, bez konieczności wychodzenia z biura, czy domu.

Konferencja adresowana jest zarówno do dużych kancelarii – liderów branży, którzy szukają sposobów na optymalizacje swoich działań, możliwości networkingu i inspiracji, jak również do tych małych i średnich – do świadomych prawników, którzy chcą uzyskać odpowiedzi na konkretne pytania i poznać skuteczne narzędzia. Konferencja przewidziana jest również dla in-house’ów i przedstawicieli świata biznesu – dla wszystkich osób związanych z branżą prawną, które poszukują nowej wiedzy i chcą uczyć się od najlepszych.

W trakcie Legal Market Day 2021 wystąpią polscy i zagraniczni eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą w trakcie 20-minutowych wystąpień w stylu TED. Każdy prawnik znajdzie więc interesujący obszar dla siebie, niezależnie od wielkości kancelarii, którą reprezentuje.

Prelegenci Legal Market Day 2021 toMary Shen O’Carroll (Google), Jacek Santorski (Akademia Psychologii Przywództwa), Per Magnusson (Magnusson Minds), Zuzanna Skalska (360Inspiration / FutureS Thinking Group), Tomasz Piekot (Logios), Agnieszka Kranz (Polkomtel), Marcin Maruta (Maruta Wachta), Michał Babicz (FILIPIAKBABICZ LEGAL), Maciej Kawecki (WSB / Fundacja Lema), Rich Dibbins (Staxton Digital), Holger Zscheyge (European Legal Tech Association), Kamil Kozieł (PrezART), Orsolya Szabó (InvestCEE), Katarzyna Łodygowska (MatkaPrawnik.pl), Adam Strażecki (Strażeccy, Jaliński i Wspólnicy), Mariusz Kowalski (Waterwalk Partners), Łukasz Walewski (WalewskiPR), Marcin Tomczak (TOMCZAK STANISŁAWSKI MARKETING), Małgorzata Kurowska (Maruta Wachta).

Komplet informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: www.LegalMarketDay.com