III edycja Podyplomowych Studiów „Prawa Antykorupcyjnego”

Informujemy o rozpoczęciu naboru na otwartą przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk III edycję Podyplomowych Studiów „Prawa Antykorupcyjnego” poświęconych zagadnieniom przeciwdziałania i zwalczania korupcji.

Przedsięwzięcie to uzyskało zaszczytne wyróżnienie Szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego, który przyznał mu – jako jedynej takiej inicjatywie w kraju – patronat honorowy.  

Studia adresowane są głównie do pracowników sektora publicznego (urzędy, instytucje publiczne) i poświęcone szeroko pojętej problematyce antykorupcyjnej. Zajęcia prowadzić będą wyselekcjonowani, wybitni wykładowcy, zarówno przedstawiciele nauki, jak i praktycy – funkcjonariusze CBA.

Zapisy trwają do 19 listopada 2020 r., więcej informacji jest dostępne pod adresem: www.inp.pan.pl/ w zakładce Studia Podyplomowe Prawa Antykorupcyjnego lub nr telefonu: 22 657 28 68 /  +48 790 800 654 i pod adresem poczty elektronicznej p.ochman@inp.pan.pl

Zajęcia na studiach podyplomowych będą odbywały się stacjonarnie oraz zdalnie w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju.