II Radcowskie Spotkania Muzyczne: Lublin, 27-29 października 2023 r.

W dniach 7-8 października 2022 r. w Tarnowie odbyły się pierwsze Radcowskie Spotkania Muzyczne zorganizowane przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie. Była to okazja do zaprezentowania szerokiej publiczności twórczości artystycznej radców prawnych głównie z Małopolski i Lubelszczyzny. Przede wszystkim jednak była to okazja do spotkania przyjaciół, miłego spędzenia czasu i nawiązania nowych znajomości.

Byłoby niewybaczalnym grzechem zaniechania, gdyby Radcowskie Spotkania Muzyczne nie weszły na stałe do kalendarza imprez radcowskich i to w skali ogólnopolskiej. Dlatego w tym roku zapraszamy do Lublina. Przy pomocy Koleżanek i Kolegów z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie organizujemy drugą edycję tego wspaniałego przedsięwzięcia, które jest znakomitą okazją do promocji zawodu radcy prawnego.

W dniach 27-29 października spotkamy się w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka, żeby pograć i pośpiewać. W dniu 27 października (piątek) o godzinie 19.00 w małej sali koncertowej odbędzie się pierwsza prezentacja wykonawców oraz jam session, zaś 28 października 2023 r. (sobota) o godzinie 19.00 w dużej sali widowiskowej- koncert galowy (oczywiście w zupełnie swobodnej formule). Czas pomiędzy występami postaramy się wypełnić pokazując gościom dawny Lublin, który cieszy się mianem stolicy staropolskiej Temidy.

Dziekan Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
dr hab. Arkadiusz Bereza