HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k. poszukuje Aplikanta radcowskiego

HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k. poszukuje Aplikanta radcowskiego.

HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k. jest kancelarią doradztwa prawnego i podatkowego znajdującą się w Warszawie przy ul. Łucka 18 lok. 4/L – 100 m od Fabryki Norblina. Specjalizujemy się w M&A i bieżącej obsłudze spółek m.in. w zakresie podatkowym, korporacyjnym, energetycznym i procesowym. Gwarantujemy udział w ciekawych projektach.

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o przesłanie swojego CV na adres: kancelaria@hww.pl z dopiskiem ,,Aplikant”.

Zgłoszenia (CV) prosimy kierować na adres: kancelaria@hww.pl wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV, które wykraczają poza dane konieczne dla prowadzenia rekrutacji przez Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k., w celu ich przetwarzania w procesie rekrutacji, w celu prowadzenia rekrutacji i na czas jej trwania rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że mogę wycofać swoją zgodę w każdym czasie oraz że wycofanie mojej zgody nie wypłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych przed wycofaniem zgody.”

Szczegółowa treść ogłoszenia w załączeniu.