Drużyna piłkarska OIRP Łódź uczestnikiem turnieju charytatywnego w ramach akcji „Prawnicy Chorym Dzieciom”

Z radością informujemy, że drużyna piłkarska OIRP Łódź złożona z niezwykłych piłkarskich talentów spośród zarówno naszych radców prawnych jaki i aplikantów radcowskich, pod wodzą radcy prawnego Jakuba Gajownika, wzięła udział w XIV edycji akcji charytatywnej „Prawnicy Chorym Dzieciom 2022”. Nasi nieustraszeni piłkarze walczyli z przedstawicielami innych zawodów prawniczych w organizowanym, w ramach akcji, charytatywnym turnieju piłkarskim im. Roberta Parysa, wspierając w ten sposób zbiórkę środków na rzecz Fundacji „O ZDROWIE DZIECKA”, działającej przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. 

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie nieprzerwanie od 1965 r. ratuje zdrowie i życie najciężej chorych dzieci z terenu całego  kraju. Wiele z nowych urządzeń, jakie co roku trafia do Szpitala pochodzi wyłącznie z różnych akcji charytatywnych, w tym realizowanych przez przyszpitalną Fundację „O ZDROWIE DZIECKA”. Jedną z naszych akcji charytatywnych jest zbiórka „Prawnicy Chorym Dzieciom”, w ramach której przedstawiciele wszystkich zawodów prawniczych przekazują darowizny finansowe  na zakup sprzętu medycznego.

Tegoroczna zbiórka trwa do 30 października i można się do niej przyłączyć poprzez:

  • tradycyjny przelew bankowy na konto: PL05 1240 4533 1111 0000 5425 8556 z dopiskiem: Darowizna na cele pożytku publicznego – Prawnicy Dzieciom Fundacja „O ZDROWIE DZIECKA” posiada status Organizacji Pożytku Publicznego dlatego przekazanie darowizny z takim tytułem umożliwi odliczenie tej kwoty od podatku w PIT. Odbiorca przelewu: Fundacja O ZDROWIE DZIECKA, ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków.
  • przekazanie darowizny on-line poprzez DOTPAY lub PAYPAL, które są dostępne na stronie prawnicydzieciom.pl.
  • przekazanie 1% podatku w okresie rozliczeniowym PIT, KRS 0000123750, cel szczegółowy: PRAWNICY DZIECIOM.