Zaproszenie na Rajd Radców Prawnych

W tym roku później , ale się odbędzie nasza kolejna piesza wycieczka. Tym razem zapraszamy w dniu 22 października 2017 r. ( niedziela) na pieszą wycieczkę po terenach uroczyska leśnego "Wiączyń”

Do udziału w wędrówce zapraszamy radców prawnych i aplikantów radcowskich z najbliższymi. Zapisy pod adresem internetowym art.lex@wp.pl  lub telefon 601 300 447 do 19 października 2017 r.

Ważne !!!!! Osoby, które chcą skorzystać z transportu z Łodzi powinny o tym poinformować wraz ze zgłoszeniem na rajd.

Na miejsce spotkania zostało wyznaczone Centrum Sportowo-Rekreacyjne "ZBYSZKO"

Wiączyń Dolny 58a. Najwygodniejszy dojazd samochodem ze słynnego skrzyżowania w Nowosolnej. Proponujemy także transport busem z siedziby OIRP w Łodzi przy Tylnej 14

Współrzędne GPS:  51°45'45.21"N,  19°38'30.65"E

Zaplanowaliśmy wstępnie spacer po Lesie Wiączyńskim na dystansie około 5 kilometrów.

Mamy nadzieję, że pogoda nas nie zawiedzie, ale na wszelki wypadek lokalizacja startu i mety rajdu pozwala w razie niesprzyjającej aury spędzić czas w przyjemnych warunkach.  

 

Program rajdu.

10.10 zbiórka (przed siedzibą Izby w Łodzi przy ulicy Tylnej 14) uczestników, którzy chcą skorzystać z transportu busem na miejsce rozpoczęcia Rajdu. 

Godz.10.50 zbiórka wszystkich uczestników (korzystających z transportu busem oraz przyjeżdżających własnym transportem) na terenie Centrum Sportowo-Rekreacyjne "ZBYSZKO"  

Godz.11.15 początek rajdu pod przewodnictwem Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego Hieronima Andrzejewskiego

Godz.13.30 przybycie z powrotem do Centrum Sportowo-Rekreacyjne "ZBYSZKO"  – posiłek w plenerze

Godz.15.00 odjazd busa do Łodzi

 

 

                                                                                  Hieronim Andrzejewski

                                                                                  Jacek Wawrzynkiewicz