Impreza z okazji Dnia Dziecka (3 czerwca 2023 r.)

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi zaprasza dzieci do udziału w imprezie z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się w dniu 3 czerwca 2023r.  ( sobota ) w godzinach 9.00-13.00 w Figloraju Ancymondo – na terenie Stacji Nowa Gdynia, Zgierz, ul. Sosnowa 1.

Wszystkich Milusińskich w wieku 3-12 lat wraz z Rodzicami  zapraszamy tym razem do ogromnej  1,5 m2 sali zabaw, na której czekają fantastyczne trakcje: trampoliny, tor pontonowy, małpi gaj, tyrolka, 9 interaktywnych ścianek wspinaczkowych o unikalnych uchwytach i przejściach oraz różnego rodzaju zjeżdżalnie. W setkach metrów ukrytych przejść mogą się również przemieszczać dorośli. Zapraszamy również na ścianki wspinaczkowe (po wcześniejszym podpisaniu oświadczenia odpowiednio przez opiekuna dziecka lub przez osobę dorosłą); oraz na  turniej gry w kręgle.

Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa w imprezie najpóźniej do dnia 26 maja 2023r. . na  adres email: ewa.kawczynska@oirplodz.pl lub telefonicznie (42) 673 41 05 wew. 26.

Ze względu na miejsce, w którym odbywa się impreza prosimy wszystkich jej uczestników, a więc zarówno dzieci jak i rodziców o zabranie ze sobą skarpetek ze specjalną antypoślizogową podeszwą. Dla osób, które nie będą posiadały specjalnych skarpet istnieje możliwość zakupienia ich na miejscu w recepcji.

Z uwagi na wskazaną przez organizatora maksymalną liczbę osób, które mogą znajdować się na terenie Figloraju prosimy, aby Dzieci były przyprowadzane na imprezę przez jednego Rodzica-Opiekuna.

Koszty zakupu żetonów na korzystanie z toru samochodzikowego znajdującego się na terenie figloraju pokrywają rodzice dzieci uczestniczących w imprezie. Żetony w cenie 5 zł za pojedynczy trzyminutowy przejazd do nabycia w kasie.

Szczegóły organizacyjne:

Wjazd do obiektu od strony Łodzi  ul. Okulickiego i od strony Zgierza ul. Sosnową.  Wjazd na hasło: „Okręgowa Izba Radców Prawnych”. Przy wjeździe należy pobrać bilet parkingowy, który trzeba zabrać ze sobą i przed wyjazdem dać do zeskanowania w recepcji hali, w której odbywa się impreza. Umożliwi to wyjazd bez uiszczania opłaty parkingowej.

Impreza odbywa się w Hali Sportowej .  Po wjeździe na teren obiektu należy się kierować do recepcji hali sportowej.