IV Mistrzostwa MTB Prawników o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych wraz z bliskimi na IV Mistrzostwa MTB Prawników o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, które odbędą się w miejscowości Lubenia w ramach Dakar Toyota MTB Lubenia w dniu 5 września 2021 roku.

Uczestnicy Mistrzostw rywalizować będą wyłącznie na trasie LAND CRUISER Race – trasa niebieska – o długości 25 km i przewyższeniu 650 m n.p.m.

Skala trudności: 2/5. Trasa poprowadzona w głównie leśnymi, szutrowymi drogami. Na trasie występują w niewielkiej ilości strome zjazdy i podjazdy. Trasa wymaga dobrego przygotowania fizycznego. Na trasie ustawione będą 2 bufety (10 km oraz Meta).

W roku 2021 klasyfikacja obejmować będzie wyjątkowo wyłącznie kategorię Open z podziałem na Kobiety i Mężczyzn, bez uwzględniania kategorii wiekowych. 

Zgłoszeń i opłat należy dokonywać za pośrednictwem strony internetowej www.mtblubenia.pl

Rozpoczęcie zapisów – 01.08.2021 roku

W panelu rejestracyjnym w odpowiedniej rubryce należy zgłosić chęć udziału w Klasyfikacji Prawnik, wpisać reprezentowaną Izbę Adwokacką lub instytucję (np. Prokuratura Rejonowa w …, Sąd Okręgowy w …, Okręgowa Izba Radców Prawnych w … itp.) oraz numer legitymacji.

Opłata startowa uzależniona jest od daty jej uiszczenia i wynosi:

– 80 zł  (do 2.09.2021);

– 100 zł w dniu zawodów (płatność tylko gotówką).

PROGRAM ZAWODÓW:

ODBIÓR PAKIETÓW i ZAPISY dla wszystkich dystansów:

9:00 – 11:00

START:

11:20 – LAND CRUISER Race

DEKORACJA:

14:00 – LAND CRUISER Race

Niezbędnych informacji udzielać będą adw. Paweł Surmacz (512-293-760, kancelaria@adwokat-surmacz.pl) oraz adw. Adam Hein (606-748-940, hein@bhl-adwokaci.pl).

Szczegółowe informacje na temat wyścigu, regulamin oraz link do systemu zgłoszeń znajdują się na stronie internetowej www.mtblubenia.pl.

Do zobaczenia na starcie !