Zakup biletów na spektakl "Fabryka Muchołapek" w reżyserii Andrzeja Barta, z 50% zniżką.

   Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi pragnie przedstawić specjalną ofertę dla członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi na zakup biletów na spektakl "Fabryka Muchołapek" w reżyserii Andrzeja Barta, z 50% zniżką.


   Fabryka muchołapek to teatralna adaptacja słynnej powieści pod tym samym tytułem. Widowisko opowiada o wielkości i upadku jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci XX wieku. Widzowie Teatru Nowego biorą udział w procesie nad Przewodniczącym Starszeństwa Żydów w łódzkim getcie - Chaimem Rumkowskim. Procesie, który nigdy się nie odbył.


   W mojej ocenie, spektakl posiada wiele walorów historycznych i psychologicznych mogących zainteresować członków Izby. Moralne dylematy z jakimi zmagają się bohaterowie Fabryki zostawiają widza z refleksją czym jest prawda, jak dokonujemy oceny działań pod kątem orzekania czyjejś winy lub niewinności, pozwala na przyjęcie szerszej perspektywy w zakresie decydowania o pozytywnym lub negatywnym wydźwięku pewnych działań i decyzji.


   Bilety z 50% zniżką można będzie nabyć bezpośrednio w kasie Teatru za okazaniem dokumentu potwierdzającego przynależność do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi.