SZCZEGÓŁY ORGANIZACYNE „ GWIAZDKI DLA DZIECI” W DNIU 14 STYCZNIA 2018 R. w CENTRUM KULTURY „ EC1”

Szanowni Państwo,

wszystkich, którzy zgłosili udział swoich dzieci w Imprezie gwiazdkowej zapraszamy do CENTRUM KULTUTY „ EC1” na godzinę 10.00 do sali konferencyjnej na II piętrze- wejście z boku budynku ( zostanie oznaczone naszym banerem, w załączeniu mapka )
Bardzo prosimy o punktualne przybycie i aby, ze względów organizacyjnych, dzieciom towarzyszył tylko jeden rodzic.
Zabawa rozpoczyna się o godzinie 10.00. O godzinie 10.20 grupa dzieci, która została zapisana do Planetarium idzie pod opieką animatorów ( bez rodziców) na seans do Planetarium. Seans rozpoczyna się o godzinie 10.30. Dzieci obejrzą przygody misia Vladimira w bajce „ Polaris” .
Pozostałe dzieci w tym czasie korzystają ze wszystkich atrakcji przygotowanych na sali konferencyjnej. Po powrocie grupy dzieci z Planetarium zapraszamy na pyszny tort oraz spotkanie z Mikołajem, który wręczy każdemu dziecku drobny upominek.
O godzinie 12.00 grupa dzieci która została zapisana do Centrum Nauki pod opieką animatorów i przewodnika zabiera swoje ubrania i idzie do sąsiedniego budynku. Rodzice, którzy chcieliby towarzyszyć w zwiedzaniu swoim pociechom mogą zakupić bilet w promocyjnej cenie przygotowanej dla nas. Warunkiem jest zebranie się 18 osobowej grupy rodziców. Szczegóły ogłosimy na początku zabawy i sporządzimy listę chętnych.
Grupowe zwiedzanie Centrum Nauki jest przewidziane na 1,5 godziny i w tym czasie wszyscy: dzieci jak i towarzyszący im rodzice zwiedzają grupowo. Po przewidzianym na zwiedzanie czasie, zwiedzający rodzice mogą odłączyć się ze swoimi dziećmi od grupy, po uprzednim zgłoszeniu tego faktu animatorom,  i pozostać w Centrum Nauki wedle potrzeb. Pozostałe dzieci zostaną odprowadzone do wyjścia i prosimy, aby odebrali je stamtąd rodzice. Impreza gwiazdkowa kończy się o godzinie. 13.00
Pozostałe dzieci bawią się na sali do godziny 13.00.

Przypominamy, że wzorem lat ubiegłych impreza gwiazdkowa jest dla Dzieci od lat 3 - 12.