Szczegóły organizacyjne szkolenia wyjazdowego w  dniach 15-17 września 2017 r. w Hotelu Double Tree by Hilton Wrocław *****

Szanowni Państwo,

w celu ułatwienia i skrócenia czasu zakwaterowania uprzejmie prosimy o zgłaszanie z kim chcielibyście Państwo zostać zakwaterowani. Informację proszę przesłać mailowo na adres : ewakawczynska@oirp.home.pl, lub zgłosić telefonicznie (42) 673 41 05 wew. 26
Dla uczestników przewidziano pokoje dwuosobowe, lub na specjalne życzenie trzyosobowe
 ( dwójka z dostawką ). 

Informujemy, że  osoby, które nie dokonały wpłat w ustalonym terminie do 31 lipca 2017 r.
( poza indywidualnymi przypadkami osób, które zgłosiły informację o późniejszej możliwości wpłaty) - nie będą uwzględniane na liście uczestniczących w szkoleniu.

 

 Przypominamy, iż w przypadku dojazdu własnymi pojazdami konieczne jest zabezpieczenie we własnym zakresie parkingu dla pojazdów. Hotel oferuje miejsca parkingowe w cenie 80 złotych /doba.

Wszystkich , którzy zapisali się na dojazd autokarem informujemy, że autokar wyjeżdża spod siedziby Izby w piątek 15 września 2017 r. o godzinie 13.00. Uprzejma prośba o punktualne przybycie na miejsce zbiórki. Wszystkich, którzy z jakiś przyczyn zrezygnują w ostatniej chwili z dojazdu autokarem prosimy o zgłoszenie tego faktu w Izbie, żeby nie czekać na nich i nie opóźniać tym samym wyjazdu.

Są jeszcze wolne miejsca w autokarze, gdyby ktoś z Państwa chciał jeszcze zapisać.

w załączeniu szczegółowy harmonogram szkolenia