Legal Writing & Legal Analysis (szkolenie, 1-2 grudnia 2023 r.)

Dlaczego warto? 

  • Opanujesz umiejętności niezbędne do prawniczego pisania o charakterze perswazyjnym i obiektywnym.
  • Nauczysz się efektywnych strategii interpretowania prawa w kontekście występujących w sprawie faktów w sposób korzystny dla Twojego klienta.
  • Opanujesz gramatykę, styl i interpunkcję oraz dowiesz się jak usprawnić proces pisania w zakresie organizacji tekstu i logiki wywodu.

Prowadząca

Prof. adw. Cecily Baskir jest praktykującą prawniczką oraz profesorem prawa na CUA Columbus School of Law. Ukończyła studia na Princeton University (licencjat), Yale Law School (tytuł doktora nauk prawnych) oraz Georgetown University Law Center (tytuł LL.M.). Jest właścicielką własnej kancelarii (Law Office of Cecily E. Baskir, LLC) i byłą burmistrz miasta Chevy Chase w Maryland (2017-2021). Posiada wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów w stanie Maryland, w tym na szczeblu odwoławczym.

Koszt udziału:

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do godz. 23.59 dnia 25 listopada 2023*) koszt udziału w kursie to 339 PLN
Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do godz. 23.59 dnia 28 listopada 2023*), koszt udziału w kursie to 439 PLN.
Link do bezpiecznych e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta): buy.stripe.com/14kaEVgSteif58s9Gj

Pełny opis szkolenia i rejestracja: www.cfasofficial.com/cfas/legal-writing