Kurs online programu HELP Rady Europy "Wymiar sprawiedliwości przyjazny dzieciom"

Niniejszym przekazujemy informację o otwarciu zapisów na kurs programu HELP Rady Europy pt. „Wymiar sprawiedliwości przyjazny dzieciom”.

Kurs jest bezpłatny i realizowany będzie online w terminie od 03.12.2020 r. do 31.03.2021 r. w języku polskim (z wyjątkiem spotkania inaugurującego kurs online 03.12.2020 r., które odbędzie się w języku angielskim). Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy trwają do 29.11.2020 r. godz. 24.00. Szczegółowe informacje dotyczące zasad udziału w kursie oraz przesłania zgłoszenia znajdują się w załączeniu oraz na stronie internetowej Krajowej Izby Radców Prawnych pod linkiem: https://kirp.pl/zapraszamy-radczynie-i-radcow-prawnych-do-przeslania-zgloszen-na-kurs-online-programu-help-rady-europy-wymiar-sprawiedliwosci-przyjazny-dzieciom/

Bezpośredni link do formularza zgłoszeniowego online: https://help.webankieta.pl/

Jednocześnie informujemy, że w kursie może wziąć udział 19 radczyń/radców prawnych (pozostałe miejsca przeznaczone są dla adwokatek i adwokatów). W przypadku radczyń/radców prawnych na kurs zostanie przyjęta każda pierwsza osoba, która zgłosi się jako pierwsza z danej okręgowej izby radców prawnych, wedle kolejności zgłaszania się uczestników z danych oirp aż do osiągnięcia liczby 19 uczestników z 19 różnych oirp, którzy jako pierwsi przesłali swoje zgłoszenia z tych oirp. Celem takiej formy wyłaniania uczestników jest umożliwienie dalszego rozpowszechniania wiedzy zdobytej podczas kursu przez uczestników w różnych oirp. Jeżeli wpłynie więcej niż jedno zgłoszenie z danej izby, zgłoszenie zostanie uwzględnione wedle kolejności zgłoszeń, jeżeli do 29 listopada 2020 r. nie zgłosi się maksymalna liczba uczestników z 19 różnych oirp. Jeżeli zgłoszenia wpłyną w tym samym momencie, wówczas trzecim stosowanym kryterium (po kryterium przynależności do oirp oraz daty i godziny wpływu zgłoszenia) będzie pierwszeństwo udzielane osobom, które zawodowo związane są z tematem kursu lub mają możliwość przekazania zdobytej podczas kursu wiedzy (np. podczas zajęć z aplikantami).