10 edycja Konwentu Ochrony Danych i Informacji - Łódź 6-7 października 2021 r.

Zapraszamy do udziału w 10 edycji Konwentu Ochrony Danych i Informacji, który odbędzie się w Łodzi w dniach 6-7 października 2021 r. W tym roku konwent również odbywać się będzie w formie zdalnej. Wydarzenie ma charakter bezpłatny.  Konwent Ochrony Danych i Informacji to ogólnopolskie wydarzenie, łączące teorię z praktyką w obszarze ochrony danych osobowych i informacji. Stanowi asumpt do wymiany poglądów i wymiany myśli wybitnych specjalistów ze świata nauki, administracji i biznesu. To jedyne takie wydarzenie o ochronie danych osobowych i informacji w Polsce, które organizowane jest od 2011 r.

Zaproszeni przez nas prelegenci; przedstawiciele świata nauki, biznesu i administracji skupią się na temacie: „RODO – naruszenia, decyzje, kary”.

Wydarzenie składa się z dwóch części – wykładowej i warsztatowej.

Część wykładowa to panel ekspercki, podczas którego zaproszeni goście wygłoszą 8 prelekcji, a ich wystąpienia zostaną zakończone debatą komentatorską.

Część warsztatowa to sesje warsztatowe w osobnych pokojach webinarowych, czyli #DataProtectionMixer. Uczestnicy będą mieli do wyboru 8 różnych tematów warsztatów, spośród których będą mogli wziąć udział w aż 4 warsztatach – po 45 minut każdy.

Podobnie jak poprzednie, tegoroczna edycja organizowana jest przy współpracy FORSAFE Sp. z o.o. oraz Lubasz i Wspólnicy – Kancelarii Radców Prawnych Sp. k.

Szczegóły w załączeniu.