Impreza gwiazdkowa dla dzieci w OIRP Łódź

 

ZAPROSZENIE

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi zaprasza dzieci do udziału w imprezie gwiazdkowej, która odbędzie się w dniu 5 stycznia 2019r.  ( sobota ) w godzinach 11.00-14.00
w Stacji Nowa Gdynia, Zgierz, ul. Sosnowa 1.

Wszystkich Milusińskich w wieku 3-12 lat zapraszamy tym razem do udziału w zabawie
o charakterze sportowo-rozrywkowym .

W programie imprezy znajdzie się wiele atrakcji : m. in : zabawy taneczne z wodzirejem dla najmłodszych dzieci i ich rodziców, konkurencje sportowe z instruktorem dla nieco starszych dzieci rozgrywki na kręgielni dla najstarszych dzieci i wiele innych atrakcji które niech  pozostaną  niespodzianką. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja, który wręczy wszystkim dzieciom paczki świąteczne.

Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa dzieci w imprezie najpóźniej do dnia 2 stycznia 2019 r. na  adres email: ewa.kawczynska@oirplodz.pl lub telefonicznie (42) 673 41 05 wew. 26.

Z uwagi na komfort zabawy i miejsce, w którym się ona odbywa prosimy wszystkich jej uczestników, a więc zarówno dzieci jak i rodziców o zabranie ze sobą obuwia sportowego na zmianę.

Szczegóły organizacyjne:

Wjazd do obiektu od strony Łodzi , ul. Okulickiego i od strony Zgierza ul. Sosnową.  Wjazd na hasło: Okręgowa Izba Radców Prawnych .Przy wjeździe należy pobrać bilet parkingowy, który trzeba zabrać ze sobą i przed wyjazdem dać do zeskanowania w recepcji hali, w której odbywa się impreza. Umożliwi to wyjazd bez uiszczania opłaty parkingowej.

Impreza odbywa się w Hali Sportowej . Po wjeździe na teren obiektu należy się kierować do recepcji hali sportowej.