Forum Prawników i Biznesu w Łodzi - 17-19 października 2019 roku

Szanowni Państwo,
W imieniu Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi oraz Europejskiego Stowarzyszenia Prawników (AEA-EAL) serdecznie zapraszamy radców prawnych, adwokatów, notariuszy, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych praktycznym zastosowaniem nowych technologii w działalnosci biznesowej do udziału w Forum Prawników i Biznesu, które będzie mieć miejsce w dniach 17 - 19 października 2019 roku w Łodzi.
Celem Forum Prawników i Biznesu jest przedstawienie praktycznego stosowania nowych technologii w codziennej pracy. Chcemy skupić naszą uwagę na takich tematach jak: transformacja cyfrowa w kancelariach, wpływ i stosowanie konkretnych narzędzi IT (Blockchain, inteligentne umowy itd.) w świetle zmieniającej się praktyki zawodowej przewidywanie rozstrzygnięć wymiaru sprawiedliwości, czy sztuczna inteligencja oraz robotyka w prawie i w regulacjach. Priorytetem będzie dla nas omówienie bardzo konkretnych innowacji i technologii oraz ich wpływu na wykonywanie zawodów prawniczych i biznes.
Zachęcamy do zapoznania się z programem Forum Prawników i Biznesu i do udziału w tym wydarzeniu, które będzie okazją nie tylko do zdobycia wartościowej wiedzy, ale również do wymiany doświadczeń, nawiązania cennych kontaktów i odwiedzin w “polskim Manchesterze” - mieście Łodzi.

Szczegółowe informacje dotyczące programu Forum wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdą Państwo w załączeniu.