„Długi weekend dla zdrowia” (7-10 grudnia 2017 r.)

Szanowni Państwo,                        

Serdecznie zapraszamy radców prawnych wraz z rodzinami na „Długi weekend dla zdrowia” (7-10 grudnia 2017 r.) w Domu Zdrojowym należącym do Przedsiębiorstwa Uzdrowisko Ciechocinek SA, w ramach realizacji programu profilaktyki prozdrowotnej i radzenia sobie ze stresem. Wydarzenie objął patronatem Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi Grzegorz Wyszogrodzki .

Uczestnicy będą mieli możliwość przeprowadzenia kompleksowych badań profilaktycznych (ogólny stan zdrowia, pakiet badań specjalistycznych, badania genetyczne), skorzystania ze strefy basenów i saun oraz masażu. W trakcie „Długiego weekendu dla zdrowia” zostaną także przeprowadzone warsztaty radzenia sobie ze stresem oraz szkolenia Zarządzanie konfliktem (możliwość zdobycia punktów szkoleniowych).

Dla rodzin z dziećmi przygotowano dodatkową ofertę – równoległy pobyt dla dzieci i młodzieży w nowoczesnym ciechocińskim Dziecięcym Szpitalu Uzdrowiskowym z atrakcyjnym programem dostosowanym do wieku.

Udział w programie jest odpłatny. Szczegółowe informacje w załączniku. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z materiałami i wzięcia udziału w programie.

 

ZAPRASZAMY!