Aktualności samorządowe
„Mój prawnik – moje prawa. Wymiar sprawiedliwości dla dzieci” - konferencja

Zachęcamy Koleżanki i Kolegów do wzięcia udziału w konferencji „Mój prawnik – moje prawa. Wymiar sprawiedliwości dla dzieci” organizowanej 22 maja 2018 roku w Warszawie.

Więcej
 
Regionalna konferencja konsultacyjna dotycząca Polityki Surowcowej Państwa (PSP)

Zaproszenie do udziału w regionalnej konferencji konsultacyjnej dotyczącej Polityki Surowcowej Państwa (PSP).

Więcej
 
RODO - materiały z KRRP

​przekazujemy Państwu materiał pt. „Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO). Poradnik dla radców prawnych i adwokatów”. Publikacja dotyczy stosowania ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) w kancelarii radcy prawnego i w kancelarii adwokackiej. W poradniku zostały przedstawione podstawowe zasady przetwarzania danych oraz obowiązki wynikające z RODO w odniesieniu do działalności radcy prawnego lub adwokata. Częścią publikacji są również wzory podstawowych dokumentów wykonujących obowiązki z RODO do zastosowania w kancelarii radcy prawnego lub adwokata.

Więcej
 
Szczegóły organizacyjne szkolenia wyjazdowego w dniach 8-10 czerwca 2018 r.w Hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Szczegóły organizacyjne szkolenia wyjazdowego w dniach 8-10 czerwca 2018 r.w  
Hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Więcej
 
SZKOLENIE W WARSZAWIE – 8 CZERWCA 2018 - KIDR

Okręgowa Izba Doradców Restrukturyzacyjnych w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu, które odbędzie się w dniu 8 czerwca 2018 r. w Warszawie przy ul. Trakt Lubelski 40a (Klub Sosnowy). Szkolenie adresowane jest do wszystkich praktyków prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego

Więcej
 
Mediator certyfikowany - szkolenie

Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Izbie Radców Prawnych zaprasza na Letnie Warsztaty Mediacji wszystkich radców prawnych, którzy chcieliby uzyskać certyfikat i zostać wpisani na listę mediatorów certyfikowanych CMG przy KIRP oraz wykonywać zawód mediatora.

Więcej
 
Doroczna konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Prawników

AEA-EAL (Europejskie Stowarzyszenie Prawników) zaprasza serdecznie na swoją doroczną konferencję, organizowaną w dniach 15-16 czerwca 2018 w Ałmaty, Kazachstan "Adwokaci 2018".

Więcej
 
„Nie tylko Strasburg? alternatywne międzynarodowe instrumenty ochrony praw człowieka” - projekt badawczy

Komisja Praw Człowieka Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych zachęca do wzięcia udziału w krótkim badaniu związanym z realizacją przez Helsińską Fundację Praw Człowieka ważnego projektu badawczego „Nie tylko Strasburg? alternatywne międzynarodowe instrumenty ochrony praw człowieka”.

Więcej
 
Ważny projekt dla radców prawnych - tłumaczenia orzeczeń Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi wraz z jej Komisją Praw Człowieka mają przyjemność udostępnić Koleżankom i Kolegom materiały związane z projektem tłumaczeń orzeczeń Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

Więcej
 
Konkurs Wiedzy o Prawie - ogłoszenie wyników

Prezentujemy wyniki przeprowadzonego w dniu 25 kwietnia Konkursu Wiedzy o Prawie

Więcej