Aktualności
Szczegóły organizacyjne wyjazdu szkoleniowego aplikantów radcowskich w terminie 19-21 maja 2017 r.

w związku z licznymi zapytaniami informujemy, że zaplanowany  w dniach  19-21 maja 2017 r. wyjazd szkoleniowy  odbędzie się, mimo niewielkiej liczby chętnych.  Jednocześnie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca. Wszystkich chętnych prosimy o  przesłanie zgłoszenia na adres email : ewakawczynska@oirp.home.pl i pilną wpłatę na wskazane wcześniej konto.

Więcej
 
Informacja w sprawie składania wniosków o wpis na listę radców prawnych, po egzaminie radcowskim w 2017 r.

Osoby, które uzyskały wynik pozytywny z egzaminu radcowskiego w 2017 r., mogą składać wnioski o wpis na listę radców prawnych w terminie do dnia 28 kwietnia 2017 r. w Dziale Aplikacji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, przy ul. Tylnej 14.

Więcej
 
ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ DLA APLIKANTÓW GR I C – 12 MAJA 2017 r.

Informujemy, że w dniu 12 maja zmianie ulegną godziny rozpoczęcia ćwiczeń.

Więcej
 
WYJAZD SZKOLENIOWY DLA APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi  zaprasza wszystkich aplikantów na szkolenie wyjazdowe, które odbędzie się w dniach  19 – 21 maja 2017 roku w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym MOLO w Smardzewicach.

Planowany wyjazd 19 maja 2017 roku o godzinie 15 spod siedziby Izby. Powrót 21 maja po śniadaniu. Szczegółowy harmonogram szkolenia zostanie wkrótce opublikowany na stronie Izby.

Więcej
 
ZMIANA MIEJSCA WYKŁADÓW DLA APLIKANTÓW - EXPO-ŁÓDŹ

Informujemy, że od dnia 6 marca 2017 roku wykłady dla aplikantów radcowskich odbywać się będą w centrum wystawienniczo-konferencyjnym Expo-Łódź, przy al.

Więcej
 
KONKURS ARBITRAŻOWY LEWIATAN 2017

Jest nam niezwykle miło poinformować, że rusza kolejna, szósta edycja Konkursu Arbitrażowego Lewiatan! Od dziś dostępny jest Kazus Konkursowy wraz z Regulaminem KAL2017, dziś również rusza rejestracja drużyn.

Więcej
 
Informacja w sprawie wynagrodzenia z tytułu sprawowania patronatu
Uprzejmie informujemy, że na posiedzeniu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi w dniu 12 grudnia 2016 r. została podjęta uchwała Nr 224/X/2016
Więcej
 
Informacje dotyczące wydawania legitymacji dla aplikantów radcowskich

Informujemy, że aplikanci rozpoczynający aplikację w styczniu 2017 roku oraz ci, którzy do chwili obecnej nie posiadają legitymacji, winni złożyć

Więcej